اجرا و مدیریت پیمان

اجرای ساختمان و مشارکت در ساخت

گروه فنی و مهندسی ام تبریز با تیم مجرب اجرایی از صفرتا صد اجرا در زمینه اجرای ساختمان و مشارکت در ساخت یکی از با تجربه ترین اکیپ های ساخت را به خود اختصاص داده است.جهت اجرای ساختمان و اجرای ویلا همچنین محوطه سازی و ساخت استخرهای خانگی و تجاری و ... از مراحل اولیه ساخت شامل خاکبرداری تا انتهای مراحل اجرای ساختمان همراه با مصالح یا بدون مصالح ساختمانی اعم از قراردادهای پیمانکاری و مدیریت پیمان گروه ام تبریز خدمات اجرای ساختمان و مشارکت در ساخت خود را ارائه می نماید.

اجرای ساختمان منوط به اخذ جواز ساختمان از شهرداریست اولین مرحله قبل اجرای ساختمان درخواست صدور دستور نقشه از شهرداری مربوطه و تایید دستور نقشه توسط شهرداری و طراحی نقشه های معماری و اخذ مجوز از دفتر خدمات شهری و نهایتا صدور جواز ساخت ساختمان، سپس طراحی نقشه های سازه و طراحی نقشه های تاسیسات (الکتریکی و مکانیکی) انجام میپذیرد در این مرحله برای رسیدن به مرحله اجرای ساختمان نقشه های طراحی شده به دفاتر خدمات شهری می رود و پس از تصویب اولین مرحله اجرای ساختمان یعنی تخریب شروع میشه پس از تخریب گود برداری، اجرای فونداسیون ساختمان، اجرای اسکلت ساختمان، اجرای سقف ساختمان، شروع عملیات سفت کاری، اجرا و طراحی تاسیسات ساختمان (لوله کشی و سیم کشی و..)، اجرای نما ساختمان، نازک کاری، طراحی داخلی و نهایتا تحویل ساختمان پس از پایان عملیات اجرای ساختمان صورت میپذیرد.

جهت پروژه اجرای ساختمان همچنین می توانید از پروژه های اجرا شده شرکت بازدید به عمل آورده و با نوع طراحی معماری ساختمان ، متریال ساختمانی بکار رفته همچنین طراحی نمای ساختمان و طراحی داخلی و خارجی و کلیه مراحل ساخت از گودبرداری تا نازک کاری ساختمان همچنین سرپرست اجرا و کارگاه و تیم مهندسی ساخت ام تبریز را از نزدیک مشاهده نمایید.

اکیپ اجرای ساختمان ام تبریز به صورت اکیپ اجرای از صفر تا صد ساختمان دارای تخصص در زمینه های ساختمان سازی (انواع ساختمان ، آپارتمان و باغ ویلا و ...) همچنین تخصص در زمینه مقاوم سازی ساختمان و طراحی محوطه و محوطه سازی ساختمان و تهیه نقشه های اجرایی ، نقشه های طراحی سازه وهمین طور شرح هریک از نقشه های اجرایی، سازه و... به اکیپ اجرای ساختمان برای انجام پروژه ساخت تیم اجرای ساختمان ام تبریز با توجه به سابقه بسیار درخشان در اجرای ساختمان های مختلف خود را متعهد به اخلاق حرفه ای جهت اجرای پروژه می داند.

اکیپ اجرای ساختمان تبریز با شناخت دقیق از کلیه مصالح ساختمانی و کاربرد و مصارف هریک از متریال ساختمانی در شرایط آب و هوایی و جغرافیایی مختلف همواره سعی در استفاده از با کیفیت ترین متریال ساختمانی جهت اجرای اجرای ساختمان دارد. از جمله موارد با اهمیت بالا که لازم به ذکراست در خصوص اکیپ اجرای ساختمان، بایستی به دقت عمل و سرعت در اجرای پروژه و داشتن برنامه دقیق زمان بندی اجرای پروژه ساختمانی ، مدیریت در اجرا ، روحیه همکاری حرفه ای با سایر عوامل درگیر در اجرای پروژه مانند مهندس ناظر ، کارفرما و سایر عوامل اجرایی پروژه ، بهره گیری از دید هنری و علمی در طراحی معماری ساختمان ، کاهش پرت مصالح مورد استفاده در حین اجرای ساختمان نام برد.